top of page

Mutfak Dolabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Güncelleme tarihi: 28 Şub 2021

Mutfağın dekorasyonuna başlamdan önce doğru planlama yapmak elzemdir zira mutfak dekorasyonu zahmetli, pahalı dolayısyla geri dönüşü çok zor bir olaydır.

Eğer doğru bir planlama yaparsanız mutfaktan maksimum verim alarak ideal bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Eğer mutfağınızı yeniden planlıyorsanız dikkat etmeniz gereken pek çok detay bulunuyor. Bunlar arasında depolama ya da tezgah alanı olarak kullanacağınız dolaplar ve yemek yiyeceğiniz bir masa ve sandalyeler, listenin başında yer alıyor.

Mutfak çok zaman geçirilen bir yer olduğu için fonksiyonel olduğu kadar göze de hitap etmelidir.Mutfak geniş ise koyu renkler, dar ise açık renkler kullanılmalıdır diye bir teamül olsa da kimse sizin tercihlerinize gem vuramaz.

Sınırlarınız hayal gücünüzdür.

Ama mutfağınızı hayal etmeden önce beyaz eşyalarınızı/ankastrelerinizi mutlaka seçmelisiniz.

Ankastrenizi seçtiniz ve mutfak dekorasyonunuzu hayal ettiniz, bize gelin, robot resim çizenler gibi bize hayalinizi anlatın biz projesini hazırlayalım, yapmadan önce hayalinizin mutfağınızda nasıl durduğunu 3 boyutlu olarak gösterelim ve onayınızla birlikte üretime başlayalım.

Biz üretime başlamadan size elektrik ve su tesisatınızda yapmanız gereken değişiklikleri de söyleyeceğiz, biz montaja gelmeden bu değişiklikleri yapmanız gerekir; ben bunlarla uğraşmak istemiyorum siz yapın derseniz sorun yok, birini sınıf işçilik, birinci sınıf malzeme ile tıpkı mobilyalarımız gibi yapar teslim ederiz.


10 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page